Největší výběr pašmíny v ČR

Údržba pašmín

Praní pašmíny zásadně ručně

V žádném případě se nedoporučuje prát pašmíny v pračce, pašmíny jsou náchylné na žmolky, pokud byste prali v pračce způsobyli byste nenávratně poškození tkaniny. Pašmíny se doporučují prát pouze ručně a to na teplotu maximálně 30 stupňů. Poté jemně vyždímáte, položíte na rovnoměrný povrch a necháte volně proschnout.

 

Díky této jednoduché procedůře zajistíte své vysněné pašmíně dlouhou životnost. Námi nabízené pašmíny jsou jemné, hebké a velice příjemné na dotek a nošení.

 

Garantujeme stálost barev i po mnoha vypráních, barevný odstín neztrácí na intenzitě, sytosti a jemnosti. Dodržujte však vždy uvedený postup praní.


Žehlit pašmíny? Ano či ne?

Pašmíny se nemačkají, není tedy nutné pašmíny žehlit. Stačí, pokud pašmíny ukládáte poskládané, případně po vyprání položíte pašmíny na rovnoměrný povrch. Pokud však i přesto toužíte po dokonalosti, můžete pašmíny žehlit přes kus látky, např. ručník apod., žehličku však mějte na nízké stupně.

 

Stálost barev

Pašmíny jsou barveny ručně přírodními barvivy. Garantujeme stálost barev i po mnoha vypráních. Barvy pašmíny jsou stále syté a zářivé. Vždy však dodržujte postup praní pašmíny, aby se nepoškodily.
 


Košík  

Žádné produkty

Dopravné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

Check out

Vyhledat