Největší výběr pašmíny

O nás

Kdo jsme

GiftIdeas.cz - internetový portál, on-line nakupování z pohodlí domova

Nabízíme největší a nejobsáhlejší nabídku svého druhu, hebké pašmíny, velký šál s třásněmi na každé straně, garantujeme nejvyšší kvalitu, stálost barev i po mnoha vypráních, jsme si jisti kvalitou, kterou nabízíme, vaše spokojenost je pro nás prioritou.
Provozujeme kamennou prodejnu, kde si můžete své zboží před koupí prohlédnout, můžete jej taktéž přímo zakoupit, garantujeme nejvyšší kvalitu.
 

Největší nabídka pašmíny

Během mnohaletého působení na trhu jsme se specializovali na na odvětví ve kterém vynikáme. Každý z nás někdy řeší klasickou otázku "jaký dárek pořídit pro naše blízké". Často však veškeré úvahy skončí u praktických a potřebných dárků. Právě proto jsme již před několika lety našim klientům nabídli tzv. ochutnávku šál a šátků v podobě pašmíny v omezeném počtu základních barev. Postupem času jsme nabídku zvyšovali až na maximální a tou je nabídka 120 barev pašmíny té nejvyšší kvality.

Naším cílem je vaše spokojenost

Odměnou pro nás je vaše spokojenost, doporučujete nás dál, vracíte s k nám, víte, že se na nás můžete spolehnout. Snažíme se proto neustále zlepšovat a zdokonalovat a přesvědčit vás o naší profesionalitě. Pašmíny jsou dokonalé, obchodní servis je na profesionální úrovni a vaše díky je pro nás tou pravou odměnou.

Spolupracujeme s reklamními agenturami, které pašmíny obohacují svá nabídková portfolia, velkoobchody, díky nimž se kvalitní zboží dostává i do jiných prodejních kanálů a v neposlední řadě se soustředíme na přímý prodej pašmíny právě vám, našim zákazníkům a klientům.

Více zde: VELKOOBCHOD A SPOLUPRÁCE

Jsme si jisti kvalitou a profesionalitou za kterou plně odpovídáme.

 

Společnost získala během mnohaletého fungování nepřeberné zkušenosti, moderní trend nakupování se odráží i v nabídce produktů, nabízíme největší a nejobsáhlejší výběr tohoto velmi populárního produktu, profesionálním přístupem, perfektní komunikací a solventním jednáním Vás přesvědčíme, že i Vy budete mít radost z nakupování

   Kontakty


V případě jakýchkoliv dotazů, námětů či připomínek se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Vyškolený personál vám vaše dotazy zodpoví každý pracovní den od 10.00 do 18.00 hod.

e-mail: info@giftideas.cz nebo obchod@giftideas.cz    rychlý kontakt zde
mobil: +420 774 911 116 nebo +420 774 711 946

pevná linka: +420 222 936 403

Velkoobchod: +420 774 449 436

Marketing a media: +420 774 449 437


 

kontaktní místo prodejny smluvně zajištěno na adrese:

Navštivte nás na prodejně a vyzkoušejte si pašmíny
Čs. armády 951/21
160 00 Praha 6
300m od metra A-Dejvická

otevřeno Po-Pá 10-18hod

jak se k nám dostanete?

 

Neváhejte nás navštívit, můžete si vyzkoušete jakoukoliv pašmínu a vybrat si tak takovou, která vám opravdu padne. Neuvěřitelný výběr až 120 barev.


Jsme si jisti kvalitou a profesionalitou za kterou plně odpovídáme. Giftideas.cz největší nabídka pašmíny v extrémní nabídce 120 barevných odstínů.

Košík  

Žádné produkty

Dopravné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

Check out

Vyhledat